Tkalcovský stav (bez pevného listu)

Kód: 2988
Novinka
Neohodnoceno
3 000 Kč
Zakázková výroba

Cena je za zakladní model, bude upřesněna po konzultaci se zákazníkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tkalcovský stav s pevným listem

Jednoduchý stav pro úplné začátečníky, kteří chtějí tkát ať už pro radost nebo jako profesionál. Na stávku lze utkat jednoduché šály, části oblečení, předložky, koberečky a jiné druhy textilu. Výsledná cena stavu je závislá na zvolené šířce, většinou vyrábíme tyto stavy na zakázku proto konečná cena se může lišit a bude stanovena po upřesnění parametrů se zákazníkem, z toho důvodu je potřeba i počítat s delší dodací dobou, která ale nepřesahuje jeden měsíc.


Informace o stavu

Stavy nejčastěji vyrábíme z tvrdého dřeva, jako například buk nebo dub, je to dáno jeho dlouhou životností ale zároveň je i stav trochu težší avšak vyrábíme stavy i z krásných dřevin na zakázku jako je ořech nebo jíné exotické druhy. Co se velikosti týká jsou různé šíře (proto je cena bez pevného listu) začínáme na základu 40 cm až do 120 cm opět je to čistě na Vás jakou šíři zvolíte. Stav je vybaven na druhé straně otvory pro soustavu kolíků (nejsou součástí) z jejich pomocí dokážete vytvořit kdykoli snovací rám.

Pevné listy jsou kapitola sama o sobě liší se nejenom délkou 40, 60, 80, 120 ale také hustotou ta je potřeba specifikovat, proto pevné listy objednáváme zvlášť, na našich stavech lze prováděť tzv. dvoulistové tkaní, bez nutnosti provádět úpravy.

Tkací jehly vyrábíme dle přání zákazníka na zakázku.


Výrobce

Sobolart s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Regionální produkty
Hmotnost: 6 kg