Reklamace

JAK REKLAMOVAT ZBOŽÍ:

Reklamace: po převzetí balíčku, jste zjistili, že je jeho obsah poškozen:

Zásilkovna + Messenger - při přebírání zboží si vždy zásilku řádně prohlédněte. Pokud je obal zjevně poškozený, zásilku nepřebírejte a obsluhu výdejního místa na problém okamžitě upozorněte. S eshopem budeme tuto reklamaci vždy vyřizovat my a zajistíme vám rychlé dodání nového zboží. Nákup přes internet je tak pro vás opět o krok bezpečnější. Pokud byste i přesto, že je zásilka v nepoškozeném obalu (tj. nebyla poškozena při přepravě), doma zjistili, že chcete zboží reklamovat, obraťte se v prvé řadě na svůj e-shop.

Rádi bychom Vás upozornili, že dle obchodních podmínek Zásilkovny, nebereme ani my ani zásilkovna zodpovědnost za zboží s označením KŘEHKÉ, tzn. skleničky s pečeným čajem, medy, sirupy aj. Pokud si ji přesto vyberete, za obsah balíčku si zodpovídáte v připadě poškození Vy sami. Děkujeme za pochopení!

     Při zjištění nedostatku čí vad, Vás žádáme o zaslání zboží vč. vyplněného formuláře Uplatnění reklamace s kopií dokladu o koupi:  

uplatnění reklamace 2

 

POVINNOSTI KUPUJÍCÍHO:

Kupující je povinen dodané zboží prohlédnout a bez zbytečného odkladu informovat prodávajícího o zjištěných závadách. Kupující může oprávněnou reklamaci podat jednou z následujících možností:

a) emailem info@krkonossky-raj.cz            

b) poštou na adresu provozovny: Krkonošský ráj -  Sobolart s. r. o., Stará 66, Trutnov 541 01
c) telefonicky na číslo +420 777 608 050
d) Osobním doručením na adresu provozovny

POVINNOSTI PRODÁVAJÍCÍHO:

Prodávající rozhodne o reklamaci nejpozději do 3 pracovních dnů a vyrozumí o tom kupujícího elektronickou poštou, pokud se s kupujícím nedohodne jinak. Reklamace včetně vady bude vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do jednoho měsíce ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající s kupujícím nedohodne jinak.

Při uplatnění reklamace je nutno předložit:
- reklamované zboží
- stručný popis závady

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení