O nás

Vítejte v internetovém obchodě KRKONOŠSKÝ RÁJ,

ve kterém Vám nabídnu výrobky nejen lokálních prodejců z Podkrkonoší a našich nejvyšších hor Krkonoš. Najdete nás v Trutnově, který je nazýván "Branou Krkonoš".  

Sortiment obchodu tvoří Lázeňské Krakonošovy oplatky a mini oplatky, různé druhy čajů s ovocnou příměsí a čajů bylinkových (Krakonošovo čarobejlí, Krakonošův ovocný čaj, Krakonošův sypaný čaj, Popradské wellness čaje, čaje Curtis, Mistral), pečené čaje od různých výrobců jako jsou: Babiččiny pečené čaje, NoTea, Staročeské novoměstské pečené čaje. Dále pak Pochoutky ze skleničky (povidla, džemy a zeleninové čatní), ručně dělaných dřevěných výrobků, medů, přírodních sirupů s léčivými bylinkami a ovocných sirupů od firem Pro-Charitu, NoTea, Madami a sirupy z Moštárny Lažany. K dalším našim výrobkům patří horké čokolády, instantní nápoje vhodné v zimním období. Některé z Vás osloví zajistě i pečenáda, což je výborný produkt vhodný k snídaním na místo džemů.

Našim zbožím děláme radost nejen Vám ale Vašim blízkým, neboť si sami vyrábíme dřevěné krabičky, do kterých pak skládáme zboží, které si zrovna vyberete a dárkově balíme.

Budeme se rozvíjet podle přání našich zákazníků.

Můžete nás potkat na trzích, jarmarcích a jiných akcích, kde nabízíme nejen drobný prodej, ale především Horkou lázeňskou oplatku.

4_image_1

Provozovatel webu Krkonossky-raj.cz, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.