Čaj z Krkonoš 20 x 2 g

Kód: 49
Neohodnoceno
50 Kč
Skladem (52 ks)

Ovocný aromatizovaný porcovaný čaj - dříve Bylinný čaj z Krkonoš.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ovocný čaj z Krkonoš

Ovocný aromatizovaný porcovaný čaj z Krkonoš, který možná znáte pod jeho dřívějším názvem Bylinný čaj z Krkonoš. Z názvu již lze vyčíst, že se jedná o 100 % přírodní produkt z českých hor a to zejména z malé krkonošské obce Jilemnice, kde se čaj vyrábí, a balí jednotlivé porce.

Obsah balení 20 sáčků á 2 g celkový hmotnost 40 g.


Co přesně obsahuje?

Složení ovocného bylinného čaje : Jablko - plod, šípek - plod, ibišek - květ, ostružiník - list, aroma, skořice - kůra, hřebíček, kyselina citrónová, pomeranč - oplodí, čekanka - kořen. 

Význam některých složek?

Růže šípková (Rosa canina) - plod bohatý na vitamín C, odvar působí na posílení organismu, mírně močopudný,  proto se dá doporučit při onemocnění močových cest nebo ledvin, preventivní účinky proti nachlazení a infekcím, zpevňuje cévní stěny, uklidňuje a zlepšuje soustředění, bojuje s jarní únavou.

Ibišek (Hibiscus) - dužnatý červený kalich obsahující mnoho minerálů a vitamínu C, dezinfekční, antioxidační a protizánětlivé účinky, pomáhá se snižováním váhy, snižuje pocení, posiluje paměť.

Ostružiník (Rubus) - list má blahodárné účinky při žaludečních, střevních potížích, působí proti průjmově, léčí zánět ústní dutiny, povzbuzuje žaludeční činnost.


Po otevření

čaj balení

Po rozbalení na Vás vykoukne 20 ks potištěných nálevových sáčků, což je výhoda například při servírování v restauraci, nebo jako součást dárkového koše.


Výživové hodnoty

čaj tabulka

Zde můžete vidět přehlednou tabulku výživových hodnot a složení čaje.


Pečeť kvality

čaj pečeť

Sám Krakonoš vládce hor Krkonoš vyzkoušel kvalitu čaje a udělil jí svou pečeť kvality a garance.

Doplňkové parametry

Kategorie: Porcované čaje
Záruka: 21.8.2017
Hmotnost: 0.04 kg