Čaj Krakonošovo čarobejlí - Jablko s echinaceou 20x2g nálevné sáčky

Kód: 45
1 hodnocení
50 Kč
Skladem (35 ks)

Ovocný aromatizovaný čaj - Jablko s echinaceou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krakonošovo čarobejlí - Jablko s echinaceou

Bylinný aromatizovaný porcovaný čaj v nálevových sáčcích s velmi jasnou chutí plných jablek s jemně nakyslou chutí, obohacený echinaceou a bylinkami. Čarobejlí je vhodný pro denní pitný režim, kdy se připravuje jako běžný čaj, pouze necháme vylouhovat 6 - 8 minut, ochutíme cukrem nebo medem, my ale doporučujeme přírodní sirob. Čaj je vhodný v letních měsících připravovat jako ledový v kombinaci s čerstvým ovocem.  Krabička obsahuje dvacet kusů hygienicky balených nálevných sáčků po 2g. Dále Vám doporučujeme další oblíbené příchutě krkonošského čaje, nebo si můžete sestavit svoji degustační krabičku a všechny nejprve ochutnat, než si najdete svůj oblíbený čaj.

Obsah balení 20 sáčků á 2 g celková hmotnost 40 g

Co přesně obsahuje?

Přesné složení ovocného čaje - jablko plod (42%), šípek plod, list maliníku, echinacea nať (5%), kyselina citrónová, ibišek květ, kořen čekanky, skořice kůra. 

Význam některých složek?

Echinacea (třapatka) obsahuje několik chemických látek a esenciálních olejů, které zmírňují nepříznivé účinky při nachlazení, kataru horních cest dýchacích, angíně, dále se používá odvar z kořene při léčbě popálenin a bércových vředů.

Čekanka (Cichorium) má blahodárné účinky na ledvinové kameny, žlučové kameny, gastritidu, posiluje srdeční činnost, ale umí léčit i pro nás exotické nemoci jako jsou malárie, tasemnice, roupy, kožní záněty a příznivě působí na slinivku.

Skořice nejvíce aromatická kůra stromu s názvem skořicovník má krásnou nasládlou vůni, nejčastěji se zní vyrábí silice, tinktury a oleje, podporuje chuť k jídlu a celkově zlepšuje trávení a osvěžuje.


Po otevření krabičky

čarobejlí jablko

Jakmile otevřete krabičku začne se linout nádherná vůně čerstvých jablíček.


Pečeť kvality

čarobejlí jablko.3

Jedná se o ryze český výrobek který ocenil sám Krakonoš svou pečetí.


Obsah aromatizovaného čaje

čarobejlí jablko.2

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakonošovo Čarobejlí čaj
Hmotnost: 0.04 kg