Čaj Krakonošovo čarobejlí - Hruška s bylinkami (pro děti) 20x2g

Kód: 48
Neohodnoceno
50 Kč
Skladem (50 ks)

Bylinný aromatizovaný čaj- Hruška s bylinkami

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krakonošovo čarobejlí - Hruška s bylinkami

Bylinkový aromatizovaný ovocný čaj s příchutí horké hrušky doplněné o bylinky. Krakonošovo čarobejlí s vyváženou chutí a vůní ovoce je balen jako porcovaný čaj po 2g a dvaceti kusech v krásně zdobené krabičce s krkonošským motivem, který se hodí i jako drobný dárek. Čaj je vhodný doplněk běžného pitného režimu ať v zimě jako horký nápoj, nebo v létě jako ledový čaj s ovocem. Jeho příprava je stejná jako u běžného čaje, necháme sáček vylouhovat 6-8 minut ve 250 ml horké vody o 100°C. Hruškový čaj můžeme osladit medem nebo sirobem který taky najdete v naší nabídce. Pokud si nejste jisti výběrem správného čaje, který by Vám vyhovoval, nabízíme Vám degustační krabičku.


Co přesně obsahuje?

Přesné složení ovocného čaje - jablko plod, hruška plod, šípek plod, ostružník list, fenykl plod, echinacea nať, vřes nať, aroma

hruška3


Význam některých složek?

Hruška šťavnaté plody s nízkým obsahem vitamínu C ale naopak s vysokým obsahem vitamínu B, zároveň působí jako přírodní sladidlo, pro svůj vysoký obsah cukru.

Fenykl (Foeniculum) silně aromatická bylina používána při břišní kolice, křečových záchvatech i jako proti nadýmání.

Echinacea (třapatka) obsahuje několik chemických látek a esenciálních olejů, které zmírňují nepříznivé účinky při nachlazení, kataru horních cest dýchacích, angíně, dále se používá odvar z kořene při léčbě popálenin a bércových vředů.


Krabička po otevření

hruška1

Obsah balení 20 sáčků á 2 g celková hmotnost 40 g každý sáček je hygienecky balený proto lze použít i v gastronomii nebo jako součást dárkové koše.


Pečeť kvality

hruška5

Krakonošova pečeť zaručuje kvalitu použitých surovin i to že se jedná ryze o český výrobek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakonošovo Čarobejlí čaj
Hmotnost: 0.04 kg