Čaj Krakonošovo čarobejlí - Borůvka s rakytníkem 20x2g nálevné sáčky

Kód: 43
4 hodnocení
50 Kč
Skladem (50 ks)

Bylinný aromatizovaný čaj - Borůvka s rakytníkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krakonošovo čarobejlí Borůvka s rakytníkem

Čaj Krakonošovo čarobejlí s příchutí ručně sbíraných borůvek z lesů v Krkonoších a rakytníku Jedná se o bylinný aromatizovaný čaj, balen v krabičce po 20-ti nálevových sáčcích. Tento lahodný čaj je vhodný pro každodenní pitný režim. Můžete si ho připravit jako kterýkoliv jiný čaj, tj. zalít horkou vodou a nechat vylouhovat, poté si Čarobejlí můžete dochutit jedním ze sladkých dochucovadel z našeho dalšího sortimentu medem nebo sirobem. Po zalití vodou Vás ohromí jemná vůně borůvek, po ochutnání budete překvapeni kyselostí rakytníku, čaj má tmavě červenou barvu.  V létě Vás čaj schladí v kombinaci ledu a čerstvého ovoce. Dále Vám doporučujeme další oblíbené příchutě krkonošského čaje.


Co přesně čaj obsahuje?

Přesné složení tohoto čaje: ibišek květ, jablko slupky, ostružina list, rakytník plod, borůvka plod, šípek plod, aroma.IMG_7549


Význam některých důležitých složek

Borůvka je zdrojem antioxidantů a působí proti rakovině.
Rakytník (řešetákový)  má vysoký obsah vitamínu C, posiluje celkovou imunitu, pomáhá se snížením cholesterolu v krvi

Růže šípková (Rosa canina) - plod bohatý na vitamín C, odvar působí na posílení organismu, mírně močopudný,  proto se dá doporučit při onemocnění močových cest nebo ledvin, preventivní účinky proti nachlazení a infekcím, zpevňuje cévní stěny, uklidňuje a zlepšuje soustředění, bojuje s jarní únavou.


Co nás čeká po otevření?

Carobejli boruvka.1

Po otevření se na Vás doslova vyvalí příjemná a intezivní vůně lesních borůvek. Každý čaj je hygienycky zabalen do krásného obalu s potiskem Krakonoše a borůvčí, což jistě oceníte v případě použití  v pohostinství a kde jinde než v Krkonošské horské chaloupce.


Důkaz kvality

Jako důkaz kvality považujeme pečeť kvality, kterou uděluje sám Krakonoš a také nám zaručuje, že se jedná o výrobek, vyrobený v České republice.IMG_7548

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakonošovo Čarobejlí čaj
Hmotnost: 0.04 kg