Pokladnička - dům 10x8x20 cm

Kód: 1374
Neohodnoceno
300 Kč
Skladem (14 ks)

Dřevěná pokladnička - střední dům, ruční výroba

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokladnička, kasička

Všichni si vzpomeneme na dětsví, každý z nás ji měl, a navíc se jedná o skvělý způsob, jak naučit děti hospodařit s penězi, jako další výhodu bychom zmínili, že může působit i jako zajímavý designový prvek v naší domácnosti. Dřevěná pokladnička z březové překližky kombinovaná s průhledným plexisklem pro ukládání drobných mincí, ale i papírových peněz.


Výroba a použití

Jedná se o ruční výrobu, proto každý kus je originál, nikdy nebudou dvě stejné, pokladničku dodáváme bez povrchové úpravy tak, aby si ji každý mohl přizpůsobit obrazu svému. Stříška není připevněna a to z důvodu, aby se každý rozhodl jak bude pokladničku používat, ale z naší zkušenosti stačí přilepit pružným silikonem, aby bylo zaručeno opakované použití.


Rozměry

Půdorys pokladničky je 10 x 8 cm, výška ve štítu je 20 cm. Jsme schopni kasičku vyrobit dle přání zákazníka včetně velikosti, materiálu a barvy. Nejčastěji vyrábíme pokladničky na míru jako svatební dar pro novomaželé, tak i pro firmy, kde slouží jako reklamní předměty nebo jako dárky pro partnery. Stačí poslat poptávku a rádi předložíme cenovou kalkulaci dle zadaných parametrů.


Pokladnička velký dům - ruční výroba