Popradský wellness čaj ZÁZVOR + ČERNÝ BEZ

Kód: 650
Neohodnoceno
60 Kč
Skladem (10 ks)

Aromatizovaný bylinno-ovocný čaj se zázvorem a černým bezem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zázvor + černý bez

Mimořádně oblíbená příchuť celé evropy ale i v Asii, Africe, Sibiři i Kavkaze. Dominantní zázvor který je znám pro své vysoké antioxidační a hřejivé účinky je základním kamenem Popradského čaje nemenší význam má černý bez, který je povážován za lék proti devíti nemocem. Čaj má výrazné aroma a skvělé účinky na Váš organismus zejména v zimním období.


Co čaj obsahuje?

Jablko, zázvor (20%), aromata (bezový květ, citron, jablko), bílý ibišek, regulátor kyselosti (kyselina citronová), květ černého bezu (7%), kořen čekanky, kořen lékořice lysé, listy ostružin, pomerančová kůra, citronová kůra.


Jaký má černý bez účinky?
Bez je jako účinný antioxidant mimořádně oblíbený nejen v celé Evropě, ale i v Asii, Africe, na Sibiři či Kavkazu. Spojení této voňavé rostliny a štiplavého zázvoru přijde vhod kdykoliv během dne. Jedná se výborný čaj, který bude podporovat Vaši imunitu v době, kdy počasí našemu tělu nepřidá.


Udělejte krok k lepšímu zdrávi a probuďte imunitu.  Když chcete předejít prochladnutí, udržujte své tělo ve formě. Začít můžete úplně jednoduše tak, že přestanete využívat výtah a budete chodit po schodech pěšky.

IMG_7506

 


Jak si čaj připravíte?

Nalijte 200ml horké vody do šálku se sáčkem čaje a nechte louhovat 8 - 10 min., pokud máte radši výraznější chuť, nechte čaj louhovat déle.


Prodávající:
Balírny obchodu Poprad a.s., Hraničná 664/16, Poprad


Obsah balení

18 ks pyramidových sáčků (18 x 2,2g)


Země původu:
Slovensko

Doplňkové parametry

Kategorie: Porcované čaje
Hmotnost: 0.1 kg