Popradský wellness čaj PU-ERH - spalování tuků

Kód: 653
Neohodnoceno
60 Kč
7 - 14 dní
Položka byla vyprodána…

Spalovač tuků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Wellness čaj z Popradu na Slovensku. Naši nabídku rozšiřujeme o další, tentokrát čaj výborný pro spalování tuků, Pu-Erh.


Co čaj obsahuje?

Pu-Erh čaj (35%), zelený čaj (30%), máta peprná, jablko, aromata (ananas, švestka), instantní granulovaná ananasová šťáva (1%), instantní granulovaná švestková šťáva (1%), L-karnitin-L-vínan (0,5%).


Co to znamená Pu-Erh?

Pu-Erh, pojmenovaný podle stejnojmenného města v čínské provincii Yunnan, je jediným čajem, který časem získává na kvalitě. Jeho specifická, zemitá chuť zachutnala již čínským císařům, pro které byl původně určen jako lék. Pu-Erh s příchutí švestky si můžete vychutnat vždy, když chcete tělu dopřát relax.  Pu-Erh je také vhodný na odbourání přebytečných tuků a pomáhá zlepšit metabolismus organizmu.


Zapracujte na postavě a zbavte se přebytečných tuků. Narovnejte své tělo a pravidelným dýcháním stahujte zadek. Bříško držte během nádechu i výdechu stále zatáhnuté. Opakujte alespoň 10 x několikrát denně.

IMG_7504

 


Jak si čaj připravíte?

Nalijte 200ml horké vody do šálku se sáčkem čaje a nechte louhovat 8 - 10 min., pokud máte radši výraznější chuť, nechte čaj louhovat déle.


Prodávající:
Balírny obchodu Poprad a.s., Hraničná 664/16, Poprad


Země původu:
Slovensko

Doplňkové parametry

Kategorie: Porcované čaje
Hmotnost: 0.1 kg
Položka byla vyprodána…