Popradský wellness čaj GINKO - paměť a prokrvení

Kód: 652
Neohodnoceno
60 Kč
Skladem (7 ks)

Trénuje paměť a prokrvuje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Wellness čaj z Popradu na Slovensku. Naši nabídku rozšiřujeme o další, tentokrát čaj dobrý pro Vaši paměť a prokrvení s Gingkem.


Co čaj obsahuje?

Jablko (25%), maté (20%), černý čaj (18%), ibišek, máta kadeřavá, pražený kořen čekanky, přírodní aroma (citron), regulátor kyselosti (kyselina citronová), šípek, ořech kola, semena guarany, listy ostružin.


K čemu je Ginkgo?

 ginkgo je známe již od  Pravěku, jedná se o nejstarší strom, který má domov v Číně. Do Evropy se dostal asi v 18. století. Patří mezi jehličnany a dožívá se až 2000 let! Chutné spojení ginkga a šťavnaté maliny si určitě zapamatujete. Rostlinný extrakt ginkga biloby posilňuje cévy a zlepšuje činnost mozku.Čas na šálek ginkga je určitě vždy tehdy, když potřebujete zahřát studené ruce či nohy


Je pouze ve Vašich rukách, jak dokonale prokrvíte organismus. Otevřete dlaně, silně napněte prsty a prudce je zavírejte v pěst. Nejlepší pro Váš organismus bude opakování alespoň 5x.

IMG_7502

 


Jak si čaj připravíte?

Nalijte 200ml horké vody do šálku se sáčkem čaje a nechte louhovat 8 - 10 min., pokud máte radši výraznější chuť, nechte čaj louhovat déle.


Prodávající:
Balírny obchodu Poprad a.s., Hraničná 664/16, Poprad


Země původu:
Slovensko

Doplňkové parametry

Kategorie: Porcované čaje
Hmotnost: 0.1 kg