Mandla košt trio, 3 x 0,04l

Kód: 2015
Neohodnoceno
220 Kč
Skladem (3 ks)

Mandlovice trio degustačních panáků v krabičce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mandla košt

Hustopečská mandlovice set degustačních panáků pro ty, kteří nevědí, která mandlovice je ta pravá nebo naopak pro ty, kteří hledají suvenýr a malou pozornost pro své blízké. Slivovici zná každý, ale originální pálenku vyrobenou z mandlí pocházejicí z jižní Moravy tou zaujmete i opravdové znalce pálenky.


Obsah mandlového setu

Košt obsahuje tři panáky, balené v plastových lahvičkách o objemu 0,04 l, balené v dárkovém kartonu.

Hustopečské Mandlovka (38% obj. alkoholu) - vinný líh, voda, vinný mošt, přírodní hořkomandlové aroma

Hustopečské kávové mandle (25% obj. alkoholu) - velejemný líh, 100% přírodní kávové aroma, cukr, přírodní mandlové aroma

Hustopečské mandlové višně (33% obj. alkoholu) - 35% višňová šťáva, líh velejemný neutrální, cukr, destilát višeň, rumové aroma, přírodní mandlové aroma


Historie Mandlárny

Mandlárna je rodinný podnik, který vznikl na jižní Moravě v malebném městečku Hustopeče, cílem bylo skloubit nevšední chuť mandlí a trochu dobrého alkoholu, za tu dobu co Mandlárna existuje, již mnoho dalších produktů, kde základem jsou mandle.

Mandle pocházejí výhradně z jediných mandloňových sadů ve střední Evropě a ty jsou právě v Hustopečích, které vstaly znovu z popela v roce 2010, zásluhou místních občanů a evropských fondů. V dnešní době se sad honosí 850 vzrostlými stromy, což už je opravdu velký sad.


Výrobce

Hustopečská Mandlárna s.r.o. - Na Úvoze 1148/2, 69301 Hustopeče


Zákaz prodeje alkoholu osobám mladších 18 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mandlovka
Hmotnost: 0.3 kg