Retro edice čajů Pigi, Indi, Klub, 120g

Kód: 2474
Tip
Neohodnoceno
Značka: Popradský
99 Kč
Skladem (1 ks)

Retro černé čaje z Popradu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Retro edice Popradských černých čajů.

Speciální sada čtyř balení retro čajů, které byli velice oblíbené v dobách dřívějších a nyní se vrací s velkým ohlasem. Jedná se zvýhodněnou sadu černých čajů Klub, Pigi, Pigi citrón a Indi vždy v krabičce po 20 kusech nálevových sáčcích.


Složení retro sady

Klub čaj - černý čaj připravovaný z mladých lístků z rostliny Camellia Sinensis (čajovník), díky fermentaci získáme ze zelených lístků černý čaj tak jak ho známe z našich dětských let.

Indi čaj - černý čaj plný intenzivní a silné chuti a výrazného aroma

Pigi čaj - Málo který čaj je na trhu více jak čtyřicet let, svého času byl označován jako první zástupce porcovaného čaje, název vznikl ze zkratky P.G. z anglického překladu Pekoe Golden, pojmenování hovoří o velikosti a vzhledu čajových lístků. Pigi obsahuje směs černých čajů, které se nejdříve nařežou a až po té se fermentuje, díky tomu získá specifickou chuť.

Pigi citrón - Jedná se o stejnou výrobu jako obyčejného černého čaje Pigi, ale zde je navíc přidána citrónová příchuť, nejlépe si ho vychutnáte s cukrem nebo lžičkou medu.


Příprava čaje

Všechny čtyři druhy čaje mají stejnou přípravu, sáček vložíme hrnečku a zalijeme 300 ml horké vody po té necháme louhovat 2-4 minuty záleží na Vás jak silný čaj máte rádi.


Obsah balení

Čtyřikrát krabička o hmotnosti 30 g a 20 sáčcích celkem tedy 80 čajů o celkové hmotnosti 120g.

Slovensko -  Balírny obchodu Poprad a.s., Hraničná 664/16, Poprad

Doplňkové parametry

Kategorie: Porcované čaje
Hmotnost: 0.1 kg