Apimed Trnavská medovina, 0,75 L

Kód: 1734
Neohodnoceno
259 Kč
Skladem (6 ks)

Přírodní Trnavská medovina z květového medu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trnavská medovina

Slovenská medovina z Trnavy, která v sobě ukrývá sluneční svit a rozmanitost rozkvetlé louky, protože je vyrobena z toho nejkvalitnějšího květového medu, taky aby vynikla skvělá chuť doplněná pouze přírodními extrakty z bylin a koření. Při každém doušku tohoto božského moku pocítíte návrat ke starým hodnotám a tradicím, zavzpomínáte s kamarády na časy minulé. Dokladem kvality jsou získané medaile a ocenění z prestižních degustačních soutěží.

medaile Trnavská medovina


Složení Trnavské medoviny

Medovina je vyrobena přírodním kvašením, proto je v ní pouze květový med, bylinné extrakty, koření, voda. Obsah alkoholu 13,5%.


Možnosti přípravy medoviny

Chlazená medovina

medovinu vychladíme na 12 - 16 C°, pro podávání je nejvhodnější sklenička na nožce tulipánového tvaru, poté nasajeme vůni a jemnými doušky vychutnáváme chuť přírodního medu.

Horká medovina

medovinu zahřejme na 50 - 60 C°, konzumujeme ze silnostěnné skleničky například na whisky, kdy sklenička udrží teplotu delší dobu. Při zahřátí se z medoviny uvolní silné aroma medu, bylin, koření a navíc skvěle uvnitř zahřeje.

TIP: Skvěle se hodí pro míchané nápoje například Sangrii s míchaným ovocem, pro přípravu postačí květový med, Trnavská medovina, soda, led a samozřejmě ovoce, vše důkladně promíchat a nápoj je připraven.


Obsah 0,75 L

Složení: 
květový med, voda, extrakt z bylin a koření
Obsahuje siřičitany. 
obsah alkoholu: 13,5%

Vyrábí Apimed Slovensko

Zákaz prodeje osobám mladších 18 let.


Doplňkové parametry

Kategorie: Medovina
Hmotnost: 0.8 kg