Hustopečská Mandlovka + káva

Kód: 1962
Neohodnoceno
579 Kč
Skladem (1 ks)

Dárkové balení Hustopečské Mandlovice + Hustopečská káva

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkové balení Mandlovice + káva

Máte rádi netradiční dárky s vynikající chutí a skvělým nápadem? Tak přesně pro vás je dárková sada Hustopečské mandlovice, která se skládá z čistě přírodní mandlovice a Hustopečské kávy, vše je krásně zabaleno a netradičně špuntováno skleněným uzávěrem, což zaručí exluzivní vzhled. Káva je tvořena čtyřmi druhy 100% Jihoamerické Arabiky ochucená jemným mandlovým aroma. Skvělá káva a trocha luxusního alkoholu - co více si ke štěstí přát.


Historie Mandlárny

Mandlárna je rodinný podnik, který vznikl na jižní Moravě v malebné vesničce Hustopeče, cílem bylo skloubit nevšední chuť mandlí a trochu dobrého alkoholu, za tu dobu co Mandlárna existuje, již mnoho dalších produktů, kde základem jsou mandle.

Mandle pocházejí výhradně z jediných mandloňových sadů ve střední Evropě a ty jsou právě v Hustopečích, které vstaly znovu z popela v roce 2010, zásluhou místních občanů a evropských fondů. V dnešní době se sad honosí 850 vzrostlými stromy, což už je opravdu velký sad.


Složení

Přírodní mandlovice obsahuje vinný líh, vodu, vinný mošt, přírodní hořkomandlové aroma

Káva - směs která se skládá ze čtyř druhů 100% arabiky původem z Jižní Ameriky, ochucená přírodním mandlovým aromatem. Vyrobeno v české pražírně Longberry speciálně pro Hustopečskou Mandlárnu.


Obsah balení

Balení obsahuje exluzivní Mandlovici o obsahu 0,5 l, které mají obsah alkoholu 38% + 100g mleté Hustopečské kávy vše je baleno v dárkovém balení.


Výrobce 

Hustopečská Mandlárna s.r.o. - Na Úvoze 1148/2, 69301 Hustopeče


Zákaz prodeje alkoholu osobám mladších 18 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mandlovka
Hmotnost: 2.5 kg