Hustopečská Mandlovka + delikatesy

Kód: 2162
Neohodnoceno
819 Kč
Skladem (1 ks)

Dárkové balení Hustopečské mandlovice + vybrané delikatesy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkové balení Hustopečské Mandlovice

Máte rádi netradiční dárky s vynikající chutí a skvělým nápadem? Tak přesně pro vás je dárková sada Hustopečské mandle, která se skládá z čistě přírodní mandlovice + vybrané delikatesy jako je například: paštika s mandlovicí, sušená rajčata San Marzano z italské oblasti Salentorini, Wineláda což je exkluzivní edice marmelád Wine Wellness, nebo Marmoška a Mandle v medu. 


Historie Mandlárny

Mandlárna je rodinný podnik, který vznikl na Jižní Moravě v malebném městečku Hustopeče, cílem bylo skloubit nevšední chuť mandlí a trochu dobrého alkoholu, za tu dobu co Mandlárna existuje, již mnoho dalších produktů, kde základem jsou mandle. Mandle pocházejí výhradně z jediných mandloňových sadů ve střední Evropě a ty jsou právě v Hustopečích, které vstaly znovu z popela v roce 2010, zásluhou místních občanů a evropských fondů. V dnešní době se sad honosí 850 vzrostlými stromy, což už je opravdu velký sad.


Složení dárkového setu

Hustopečská mandlovice - objem 0,5 litru, skleněná láhev se speciálním uzávěrem, objem alkoholu 38%. Složení - vinný líh, voda, vinný mošt, přírodní hořkomandlové aroma.

Paštika s mandlovkou - vynikající paštika o hmotnosti 130g ve skleněné dóze, která neobsahuje lepek, alergeny a éčka. Složení vepřové maso 39 g, vepřová játra 31 g, mandlovka 3 g, alk. 38 % obj., kuchyňská sůl, koření, cukr, rýžová směs 0,4 %. Obsah tuku max. 40 %, obsah soli max. 1,5 %. Vyrábí Švéda - Quality s.r.o. 

Sušená rajčata - Výborná rajčata San Marzano jsou pěstována v jižní Itálii v oblasti Salento. Rajčátka jsou prokládána mandlovýmí lupínky a vybranými bylinkami, česnekem a nakládána do slunečnicového oleje. Obsah skleničky je 140g. 

Wineláda - Exklusivní edice moravské marmelády složené z hroznů a hroznové šťávy bez zbytečných konzervantů a éček. Složení: hroznová šťáva, želírovací cukr, konzervant (kyselina citrónová). Skleněná dóza o hmotnosti 200 g.

Med květový se směsí ořechůSladká novinka v podobě směsi ořechů, které jsou zalité úžasným akátovým medem z rodinné farmy z Kloboucka na jižní Moravě, sklenička o obsahu 170 g.


 Výrobce 

Hustopečská Mandlárna s.r.o. - Na Úvoze 1148/2, 69301 Hustopeče


Zákaz prodeje alkoholu osobám mladších 18 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mandlovka
Hmotnost: 2.5 kg