Babiččin ovocný čaj - Zázvor 60 ml

Kód: 593
Neohodnoceno
25 Kč
Skladem (188 ks)

Babiččin ovocný pečený čaj

Ovocný nápojový koncentrát pro přípravu nealkoholického nápoje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zázvor

Pečený čaj s příchutí zázvoru patří do oblíbené řady Babiččiných ovocných čajů. V tomto rodinném balení, 420 ml, naleznete velké kousky zázvoru, který je ochucený sladšími kousky červeného ovoce bez konzervačních látek a barviv. Pečené čaje si můžete dělat ve dvou variantách, buď horké pro zahřáti v chladných zimních večerech nebo studené v létě. Tato varianta pečeného čaje je slazena pouze fruktózou, proto je vhodný pro malé děti i diabetiky. Jedná se o čistě přírodní produkt.


Z čeho je složen Babiččin čaj?

Voda, cukr, zázvor, jablko, jahoda, malina.


Jak si můžeme čaj připravit?

Horká varianta nápoje: směs pečeného ovoce zalijeme 200ml horké vody a získáme vonný aromatizovaný čaj plný kousků ovoce.
Studená varianta nápoje: při zalití 200ml studené vody získáte velmi osvěžující ovocný nápoj s kousky ovoce. Možno doplnit ledem či ledovou tříští.


Některé složky pečeného ovocného čaje

 

Zázvor lékařský (Zingiber officinale)

má velký význam v Indické kuchyni pro svojí vysokou aromatičnost a zajímavou příchuť, ale větší asi v lékařství a při boji s nachlazením je antibakteriální a proti zánětlivý, zmírňuje nevolnosti (i v těhotenství), zlepšuje krevní oběh, snižuje cholesterol, podporuje redukci váhy.


Obsah 60 ml

Výrobce: Gemiral s.r.o., Náměstí přátelství 1518/2, Praha 102 00, země původu: ČR

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Babiččin pečený čaj
Hmotnost: 0.1 kg