Ušní svíce Hoxi - nature

Kód: 2771
Neohodnoceno
Značka: Hoxi
35 Kč
Skladem (15 ks)

Hoxi přírodní ušní svíce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ušní svíce Hoxi

Nejprodávanější ušní svíce od firmy Hoxi bez esenciálních olejů s včelím voskem a přidanou protizánětlivou kurkumou. Svíce používáme jednak jako prevenci (čištění-uvolnění) nebo také jako doplněk léčby při bolestech v oblasti hlavy. Svíce jsou vyráběny pouze v ČR a jedná se pouze o ruční výrobu.


Složení svíce

Volně balené ušní svíce jsou vyrobeny ze 100% bavlněného plátna, včelího vosku a kurkumy. Svíce je kónického tvaru o délce 25 cm, kdy v dolní části je ochranný filtr z gázy, součástí objednávky je vždy příbalový leták.


Nejčastější použití

     •  bolesti hlavy a migrény  
     •  akutní a chronická rýma
     •  ušní problémy včetně tlaku a hučení
     •  snižuje napětí a stres
     •  lupénka, akné, ekzém na obličeji
     • relaxace a jiné terapie

Jak se používá ušní svíce

Aplikace ušní svíce je velice jednoduchá avšak existují určitá pravidla použití. Pře použitím si připravte - nádobu s vodou třeba misku, z příbalového si letáku si vystřihnete papírový kruh, který se nasadí na ušní svíci přesně na zelenou čárku. Svíci zapálíme na širším konci a užším koncem přiložíme do ucha nebo postižené místo, pro co nejlepší efekt nesmí spodem unikat kouř jedině tak vznikne ten správný komínový efekt. Svíci necháme vyhořet až po rysku (vždy na stejném místě), při aplikaci u hlavy je dobré aby Vám někdo pomohl. Pozor jedná se o manipulaci s hořícím ohněm.


Výrobce HOXI