Popradský wellness čaj MATÉ - energie a povzbuzení

Kód: 654
Neohodnoceno
60 Kč
Skladem (3 ks)

18 x 2 g nálevových pyramidových sáčků bylinno-ovocného čaje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Wellness čaj z Popradu na Slovensku. Naši nabídku rozšiřujeme o další, tentokrát čaj, který Vám dodá energii a povzbudí Vás. Čaj Maté.


Co čaj obsahuje?

Jablko (25%), maté (20%), černý čaj (18%), ibišek, máta kadeřavá, pražený kořen čekanky, přírodní aroma (citron), regulátor kyselosti (kyselina citronová), šípek, ořech kola, semena guarany, listy ostružin.


Co to je to Maté?

Maté má kořeny v Jižní Americe, kde dodnes patří mezi nejoblíbenější nápoje. Kolem roku 1578 jej jezuitští mniši dopravili do Španělska, odkud se rychle rozšířil do celé Evropy. Čaj Maté v kombinaci se šťavnatým jablkem je vynikajícím osvěžením v každém ročním období. Dopřejte si šálek maté ráno či odpoledne a vychutnejte si jeho povzbuzující látky.


Nadýchněte se a dopřejte si pořádnou dávku energie. Sedněte si, stáhněte lopatky a narovnejte záda, ruce položte na stehna dlaněmi nahoru a nohu na šířku beder. Zhluboka se nadýchněte do žeber a pomalu vydýchněte.

IMG_7505

 


Jak si čaj připravíte?

Nalijte 200ml horké vody do šálku se sáčkem čaje a nechte louhovat 8 - 10 min., pokud máte radši výraznější chuť, nechte čaj louhovat déle.


Prodávající:
Pauwex Walachian Tea s. r. o.


Země původu:
Slovensko

Doplňkové parametry

Kategorie: Porcované čaje
Hmotnost: 0.036 kg