Med květový 970g

Kód: 161
Neohodnoceno
210 Kč
Objednáno

Český květový med 970g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Originální med z Krkonoš

Vážený zákazníci zde Vám nabízíme regionální med přímo od včelaře, který bydlí a vyrábí doslova přes kopec a proto máte 100% jistotu, že se jedná o čerstvý produkt ve špičkové kvalitě. Ryze Český  květový med ze Starobuckého včelařství krásné zlatavé barvy s výraznou chutí lípy a dalších přírodních krkonošských produktů. Velikost balení je pouze na Vás jsteli častí konzumenti medu doporučujeme velké ekonomické balení pokud ne tak nejmenší máme 250 g.

Obsah 970 g


Květový med

Květový med je vlastně štáva nebo chceteli nektar který pilné včeličky nasbírají na loukách obohacený  čistým horským vzduchem. Včely nektar přenášení do včelího úlu kde plní jednotlivé včelí plásty a obohacují je svými těly o další látky a mění tak nektar na plnohodnotný med obsahující pyl, který včely získávají při sání nektaru z jednotlivých rostlin, další látky obsažené v medu jsou glukóza, fruktóza nazýváme je taktéž jednoduché cukry, bílkoviny, vitamíny a enzymy. Díky tomuto složení jsou zdraví velice prospěšné a dodají Vašemu unavenému tělu zdravou energii.


Záruka kvality

med staré buky.1

 Regionální výrobek se 100 % kvalitou, med je stáčen pouze do vlastních nových sklenic, opatřen pečetí s návodem jak s medem zacházet.


Čerstvost zaručena

med staré buky.2

 Každý námi prodávaný med je opatřen datem stáčení do sklenic jedině tak máte jistotu čerstvosti.


Doplňkové parametry

Kategorie: Med
Hmotnost: 1 kg