Omlouváme se všem zákazníkům, ale v termínu od 2.6 do 10.6 čerpáme dovolenou, všechny objednávky budou expedovány 12.6.2023, děkujeme za pochopení.

Mandlovka z Hustopečí 0,5l

Kód: 1980
Neohodnoceno
399 Kč
7 - 14 dní

Originální Mandlovice z Hustopečí 38%

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mandlovice 38 %

Originální skvost mezi luxusním alkoholem se skvělým příběhem pochází z velice starého avšak obnoveného mandloňového sadu z Hustopečí. Výroba vzniká podle staré receptury bývalého správce, který měl tuto geniální myšlenku. Unikátní Mandlovice je nejen skvělým dárkem, ale hlavně skvěle chutná, jak mužům tak ženám, díky své vynikajicí jemnosti a chuti. Velice oblíbené jsou dárkové balení, kdy se jednotlivé druhy kombinují, díky krásnému balení dárek získá na prestiži, což ještě podtrhne skleněný uzávěr.


Historie Mandlárny

Mandlárna je rodinný podnik, který vznikl na Jižní moravě v malebném městečku Hustopeče, cílem bylo skloubit nevšední chuť mandlí a trochu dobrého alkoholu, za tu dobu co Mandlárna existuje, již mnoho dalších produktů, kde základem jsou mandle.

Mandle pocházejí výhradně z jediných mandloňových sadů ve střední Evropě a ty jsou právě v Hustopečích, které vstaly znovu z popela v roce 2010, zásluhou místních občanů a evropských fondů. V dnešní době se sad honosí 850 vzrostlými stromy, což už je opravdu velký sad.


Složení Mandlovice

vinný líh, voda, vinný mošt, přírodní hořkomandlové aroma


krabička mandleDárková krabička 40,- kč (není součástí)


Obsah

Balení obsahuje láhev o objemu 0,5l


Zákaz prodeje alkoholu osobám mladších 18 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mandlovice
Hmotnost: 2.5 kg