Mandla košt trio, 3 x 0,04l

Kód: 2015
Tip
Neohodnoceno
129 Kč
Skladem (4 ks)

Mandlovice trio degustačních panáků v krabičce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mandla košt

Hustopečská mandlovice set degustačních panáků pro ty, kteří nevědí, která mandlovice je ta pravá nebo naopak pro ty, kteří hledají suvenýr a malou pozornost pro své blízké. Slivovici zná každý, ale originální pálenku vyrobenou z mandlí pocházejicí z Jižní Moravy tou zaujmete i opravdové znalce pálenky.


Obsah madlového setu

Košt obsahuje tři panáky, balené v plastových kelímcích o objemu 0,04 l, balené v dárkovém kartonu.

Hustopečské mandlovice (38% obj. alkoholu) - vinný líh, voda, vinný mošt, přírodní hořkomandlové aroma

Hustopečské kávové mandle (25% obj. alkoholu) - velejemný líh, 100% přírodní kávové aroma, cukr, přírodní mandlové aroma

Hustopečské mandlové višně (33% obj. alkoholu) - 35% višňová šťáva, líh velejemný neutrální, cukr, destilát višeň, rumové           aroma,přírodní mandlové aroma


Historie Mandlárny

Mandlárna je rodinný podnik, který vznikl na Jižní moravě v malebném městečku Hustopeče, cílem bylo skloubit nevšední chuť mandlí a trochu dobrého alkoholu, za tu dobu co Mandlárna existuje, již mnoho dalších produktů, kde základem jsou mandle.

Mandle pocházejí výhradně z jediných mandloňových sadů ve střední Evropě a ty jsou právě v Hustopečích, které vstaly znovu z popela v roce 2010, zásluhou místních občanů a evropských fondů. V dnešní době se sad honosí 850 vzrostlými stromy, což už je opravdu velký sad.


Zákaz prodeje alkoholu osobám mladších 18 let.