Horká čokoláda s mandlemi, 35g

Kód: 2016
Neohodnoceno
45 Kč
3 - 5 dní

Hustopečská horká čokoláda.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Horká čokoláda

Máte rádi netradiční dárky s vynikající chutí a skvělým nápadem? Tak přesně to je mandlová čokoláda z Hustopečí je unikátní a hlavně výborná tak aby jste si vychutnali domácí pohodičku.


Historie Mandlárny

Mandlárna je rodinný podnik, který vznikl na Jižní moravě v malebném městečku Hustopeče, cílem bylo skloubit nevšední chuť mandlí a trochu dobrého alkoholu, za tu dobu co Mandlárna existuje, již mnoho dalších produktů, kde základem jsou mandle. Mandle pocházejí výhradně z jediných mandloňových sadů ve střední Evropě a ty jsou právě v Hustopečích, které vstaly znovu z popela v roce 2010, zásluhou místních občanů a evropských fondů. V dnešní době se sad honosí 850 vzrostlými stromy, což už je opravdu velký sad.


Složení čokolády

Cukr, kakaový prášek (25%), kukuřičný škrob, mandle drcené (2,3%), aromata, zahušťovadlo: E410, sůl. Může obsahovat stopy ořechů, vajec, sóji a mléka. Bez lepku.


Návod na přípravu:

na plotně - obsah sáčku vysypeme do 120 ml mléka a nepřestáváme míchat dokud čokoláda nezhoustne, podáváme horké.

v mikrovlnné troubě - obsah sáčku v mícháme do 120 ml mléka a vaříme v mikrovlnce a občas promícháme doku čokoláda nezhoustne.

pomocí kávovaru - obsah sáčku rozmícháme důkladně ve 120 ml mléka a pomocí parní trysky kávovaru zahříváme do zhoustnutí. 


Obsah : sáček o hmotnosti 35g

Výrobce

Doplňkové parametry

Kategorie: Horká čokoláda
Hmotnost: 0.1 kg