Mandlovka dárková kazeta

Kód: 2016
Neohodnoceno
633 Kč
Objednáno

Dárkové balení Mandlovice z Hustopečí + káva + sušená rajčata

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárková kazeta Mandlárna

Máte rádi netradiční dárky s vynikající chutí a skvělým nápadem? Tak přesně pro vás je dárková sada Hustopečské mandle, která se skládá z čistě přírodní mandlovice, kávové mandlovice, Hustopečské kávy a a sušených rajčat v mandlovém oleji, vše je krásně zabaleno takže dárek zaručí exluzivní vzhled. Káva je tvořena čtyřmi druhy 100% Jihoamerické Arabiky, ochucená jemným mandlovým aroma. Skvělá káva, trocha luxusního alkoholu a delikátní mandlová paštika - co více si ke štěstí přát.


Historie Mandlárny

Mandlárna je rodinný podnik, který vznikl na Jižní moravě v malebném městečku Hustopeče, cílem bylo skloubit nevšední chuť mandlí a trochu dobrého alkoholu, za tu dobu co Mandlárna existuje, již mnoho dalších produktů, kde základem jsou mandle. Mandle pocházejí výhradně z jediných mandloňových sadů ve střední Evropě a ty jsou právě v Hustopečích, které vstaly znovu z popela v roce 2010, zásluhou místních občanů a evropských fondů. V dnešní době se sad honosý 850 vzrostlými stromy, což už je opravdu velký sad.


Složení dárkového setu

Hustopečská mandlovice - objem 0,2 litru, skleněná láhev se šrobovacím uzávěrem, objem alkoholu 38%. Složení - vinný líh, voda, vinný mošt, přírodní hořkomandlové aroma.

Hustopečská kávová mandlovice - objem 0,2 litru, skleněná láhev se šrobovacím uzávěrem, objem alkoholu 25%. Složení - velejemný líh, 100% přírodní kávové aroma, cukr, přírodní mandlové aroma

Hustopečská káva - mletá káva o hmotnosti 100g. Směs která se skládá ze čtyř druhů 100% arabiky původem z Jižní Ameriky, ochucená přírodním mandlovým aromatem. Vyrobeno v české pražírně Longberry speciálně pro Hustopečskou Mandlárnu.

Sušená rajčata - Výborná rajčata San Marzano jsou pěstována v jižní Itálii v oblasti Salento. Rajčátka jsou prokládána mandlovýmí lupínky a vybranými bylinkami, česnekem a nakládána do slunečnicového oleje. Obsah skleničky je 140g.


Zákaz prodeje alkoholu osobám mladších 18 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové sety
Hmotnost: 2.5 kg