Ovocný čaj Hustea - Fruity

Kód: 1815
Neohodnoceno
85 Kč
Skladem (1 ks)

Ovocný čaj Hustea Fruity s příchutí hořkých mandlí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hustea Fruity

Ovocný čaj s madlovou příchutí, který vznikl na Jižní Moravě v Hustopečích, kde mají středoevropský unikát ve formě Mandloňových sadů, které byly vysazeny ve 40. letech 20. století, kdy v době největšího rozmachu rostlo v sadech na 185 hektarech více jak 50 tisíc stromů. Mandle se pěstovaly pro gastronomické účely a vynikaly vysokou kvalitou, díky postupném nezájmu docházelo ke zmenšování sadů až do roku 1989, kdy zanikly téměř úplně. Teprve roku 2010 došlo k záchraně Mandloňových sadů a nyní město Hustopeče spravuje na 1000 stromů a teší se vysokému zájmu turistů i díky postavené rozhledně na hustopečském starém vrchu.

Čaj Hustea vznikl unikátním spojením Hustopečské mandlárny a firmy Sonnentor z Čejkovic, suroviny dodávajicí skvělou chuť, spojení lahodného čaje, ovoce a hořkých mandlí produkují ekologické rodinné  farmy, které zaručují vysokou kvalitu.


Složení čaje

šípek, ibišek, kousky manga, skořice, jablka, maliny, červená řepa, ananas, kardamon, hořké mandle, aroma


Příprava čaje

Čaj je balen v nálevových sáčcích, proto stačí přelít horkou vodou 250 ml o maximální teplotě 100°C a necháme louhovat 5-10 min.


Obsah balení

Krabička obsahuje 18 nálevových sáčků o hmotnosti 2g jednotlivě baleno. Fólie a sáčky jsou vyrobeny z obnovitelných zdrojů, které jsou kompostovatelné.


Výrobce

Exkluzivně pro Hustopečskou mandlárnu vyrábí Sonnentor s.r.o..  - jejich moto zní MANDLE OD SRDCE